Umax U-Band 107 Plus HR - Nový chytrý náramok s radom nových funkcií a veľkým displejom

 

 

 

 

 

 

Meranie tepovej frekvencie 24 hodín
U-Band 107 Plus HR meria v malých intervaloch 24 hodín denne tepovú frekvenciu vďaka fotoelektrickému senzoru v kombinácii s prepracovaným a presný algoritmom a poskytuje tak presné údaje o kontinuálne tepovej frekvencii, aby ste mali informácie o rozsahu tepovej frekvencie počas dňa a počas cvičenia.

Meranie pohybových aktivít počas dňa
Nech ste kdekoľvek, vstavaný senzor zaznamenáva kroky, vzdialenosť, čas aktivít a spálené kalórie. Ak si nastavíte funkciu upozornenie na dlhé sedenie, náramok vás na to včas upozorní svojimi vibráciami.

jednorazová aktivita
Náramok tiež ponúka meranie časovo obmedzené konkrétne aktivity ako je cvičenie, beh, bedminton, basketbal a ďalšie. Po zapnutí tejto funkcie začne odpočítavať čas. Po ukončení možno sledovať túto aktivitu v aplikácii na telefóne.

Možnosť pripojenia GPS
Mobilná aplikácia ponúka možnosť sledovať športovú aktivitu vrátane dát s GPS na telefóne vrátane mapy s trasou pri aktivite.

Pokyny pre dýchanie
Náramok ponúka funkciu podpory pri dýchaní a uvoľnenie pri cvičení. Na displeji uvidíte názorne fázy nádychu a výdychu podľa tepovej frekvencie.

ukazovateľ počasie
Náramok ukazuje na displeji aktuálne počasie a predpoveď na dva dni.

Automatické meranie kvality spánku a budenia
U-Band 107 Plus HR automaticky rozpozná váš stav spánku, vrátane stupňa spánku a času, po ktorý ste boli hore. Po synchronizáciu dát s mobilnou aplikáciou môže užívateľ skontrolovať on-line graf ukazujúci trend spánku, a nastaviť tichý alarm, ktorý vás ticho prebudí do nového dňa.

Upozornenie na prichádzajúci hovor
Pri prichádzajúcom hovore začne U-Band 107 Plus HR ticho vibrovať a zobrazí meno volajúceho alebo číslo volajúceho, pokiaľ je telefón v dosahu náramku (do 10 metrov). Nezmeškáte tak žiadny dôležitý hovor.

vzdialené fotografovanie
Užívateľ môže ovládať chytrý telefón pre zhotovené fotky stlačením tlačidla na náramku alebo otočením zápästia.

Upozornenie na stratu telefóne
Keď prekročíte určitú vzdialenosť medzi telefónom a náramkom, začne náramok vibrovať.

Funkcia nájdi telefón
Náramok ponúka funkciu nájdenie telefónu. Stačí prepnúť do príslušného režimu a kliknúť na displej náramku. Telefón začne zvoniť alebo vibrovať, takže ho ľahko nájdete.

Jednoduchá a prehľadná aplikácia v slovenčine
Aplikácia pre synchronizáciu dát s náramkom je veľmi prehľadná a ľahko sa ovláda. Ponúka všetky prehľady aktivít počas dní, týždňov i mesiacov. Užívateľ si môže nastaviť denný cieľ počtu krokov a spánku, nastaviť dobu nečinnosti, po ktorej ho náramok upozorní vibrácií. Užitočné je aj nastavenie alarmov na určitú hodinu. Nechýba funkcia automatického updatu firmvéru náramku. Aplikácia je kompatibilná s Google-Fit (HealthKit) pre zdieľanie údajov o aktivitách.

Zdieľanie snímok na sociálnych sieťach
Ľubovoľný snímka z aplikácie možno jednoducho jednoduchým kliknutím zdieľať v mnohých sociálnych sieťach alebo poslať mailom na ľubovoľnú adresu.


Tento e-shop využíva cookies a bez ich použitia nie je schopný fungovať. Nesúhlasím s použitím cookies na tomto e-shope (zobrazí sa prázdna stránka).

Súhlasím
Nesúhlasím