Asustor ADM 2.2 Beta na vyskúšanie

ASUSTOR uviedol novú beta verziu systému ADM 2.2 pre každé zariadenie . ADM 2.2 obsahuje nové pridané aplikácie a funkcie , vrátane MiniDLNA multimediálneho servera , webového fotoalbumu Photo Gallery , Google cloud disku , , plánovanie nočného režimu , funkcia vyspelejšie podpory UPS , ukazovateľov stavu hibernácie disku a viacjazyčných užívateľských mien . Všetci užívatelia sú vítaní , aby si stiahli a osobne vyskúšali beta verziu .

Taipei , Taiwan , 19.mája 2014 - ASUSTOR Inc , popredný inovátor a dodávateľ sieťových úložných riešení , oznámil uvoľnenie ASUSTOR Data Master ( ADM ) 2.2 beta verzia pre všetky svoje zariadenia NAS ( séria 2,3,6 ) . Všetci užívatelia ASUSTOR NAS sú vítaní , aby si stiahli beta firmware z oficiálnych ASUSTOR webových stránok a vyskúšali všetky zbrusu nové funkcie a vlastnosti .

Čo je nové v ADM 2.2 :

Nové základné funkcie :

Nočný režim plánovanie : S plánovaním nočného režim sa už nemusia používatelia prihlasovať zakaždým do ADM rozhranie , aby vypli alebo zanuli nočný režim . Teraz stačí nakonfigurovať nočný režim iba raz a všetko ostatné sa bude diať podľa tohto plánu .

Indikácie hibernácie HDD : Novo pridaná funkcia umožní užívateľom jednoducho sledovať LED indikátory , aby zistili , či sú ich pevné disky v režime spánku .

Komplexnejšie podpora UPS : Ak pripojená UPS detekuje výpadok prúdu , NAS môže teraz môže byť vypnutý alebo ísť do núdzového režimu za účelom ochrany systému . V núdzovom režime systém zastaví všetky služby v súlade s bežnými postupmi a odpojí všetky oddiely pre zálohovanie tak aby sa zabránilo strate dát a poškodeniu . Táto funkcia je dostupná iba pre použitie v modeloch radu AS - 6 / 7.

Viacjazyčné nazvy užívateľov : Užívateľská mená teraz podporujú multibytové znakovej sady , ako je čínština , japončina , kórejčina a cyrilika .

Nové aplikácie v centre aplikácií :

MiniDLNA : Rýchly multimediálny server , ktorý podporuje protokoly ako je DLNA a UPnP - AV . Pri použití UPnP klienta (napr. V ​​Sony BRAVIA TV , PlayStation 3 ® , atď ) podporuje miniDLNA server multimediálne formáty pre video , audio a obrázky priamo bez prekódovanie z NAS . MiniDLNA je vysoko kompatibilný so širokým radom typov súborov a ponúka veľmi nízke využitie procesora . MiniDLNA ponúka jednoduchú inštaláciu a výkonné funkcie , vrátane úplného pozastavenia , zastavenie , prehrávanie , pretáčanie , rýchlo vpred a podporu pre titulky SRT , SMI .

Photo Gallery : Fotogaléria je webové fotoalbum vyvinuté ASUSTORem s mnohými funkciami , ako sú integrované zdieľanie sociálnych médií , prispôsobiteľné obaly albumu , popisy , EXIF informácie u fotografií , otáčanie fotografií a ich prehrávanie ( prezentácia ) . Kľúčové slová pre albumy a fotografie umožní väčšiu flexibilitu pre triedenie a správu fotografií . Navyše je možné nastaviť oprávnenie pre prístup k týmto albumom .

Google Drive : ADM podporuje Google Drive cloud servis umožňujúci jednoduchú integráciu dát uložených na NAS s Google Drive .

Doplnky pre Chrome a FireFox :

Download Helper : Download Helper je skvelý doplěk pre Google Chrome a Firefox , ktorý integruje Download Center a Takeasy aplikácie . Umožňuje užívateľom dať pokyn Nasu , aby stiahol vybrané súbory a videá, ktoré objavíme pri prehliadaní webu . Download helper ponúka jednoduchý monitor pre ľahkú kontrolu a riadenie základných úloh sťahovania .

Pre viac informácií o ADM 2.2 Beta programu , navštívte : http://www.asustor.com

O ASUSTORu

Spoločnosť ASUSTOR Inc bola založená v roku 2011 ako dcérska spoločnosť ASUSTeK Computer Inc . Je popredným inovátorom a výrobcom privátnych cloud úložísk ( Network Attached Storage ) a kamerových systémov ( Network Video Recorder ) . ASUSTOR je zameraný na výrobu zariadení s najkomplexnejším riešením zálohovania a navyše s dôrazom na jedinečné užívateľské skúsenosti .

Sortiment Asustor nájdete TU.


Tento e-shop využíva cookies a bez ich použitia nie je schopný fungovať. Nesúhlasím s použitím cookies na tomto e-shope (zobrazí sa prázdna stránka).

Súhlasím
Nesúhlasím