Nový Xtreamer Multi-Console mieri na slovenský trh

Nový Xtreamer Multi-Console mieri na slovenský trh

UMAX rozširuje ponuku multimediálnych zariadení z dielne populárneho Xtreamer . Xtreamer Multi - Console je kompletný systém domácej zábavy , ktorý prináša do Vašej televízie zábavu , hry , filmy a mnoho ďalších funkcií v HD rozlíšení až 1080P . Stačí ho zapojiť do zásuvky a na jednom mieste budete mať celý svet Androida , emulátor a retro hry , vaše obľúbené filmy , hudbu , šport a živé televízne vysielanie . A navyše vďaka technológiám AirPlay a MiraCast môžete ukázať čokoľvek , čo je na vašom tablete alebo mobilu, priamo na televíznej obrazovke .
Nadupaný Xtreamer Multi - Console je postavený na štvorjadrovom procesore RK3188 s taktom 1,6 GHz vrátane 2GB RAM a 16GB Flash pamätí . Grafiku obstaráva Štvorjadrové Mali400 . Pre pripojenie k internetu slúži rýchla WiFi - N so samostatnou anténou pre silnejší signál alebo LAN 10 / 100 . Nechýba Bluetooth adaptér pre spárovanie s ďalšími zariadeniami . Na zadnej strane nájdeme tiež optický digitálny výstup . Dvojica USB portov a čítačka SD kariet je umiestnená na boku prístroja . K dispozícii je okrem desiatok aplikácií tiež preinštalované multimediálne prostredie XBMC , ktoré možno pomocou radu doplnkov rozširovať o ďalšie funkcie . Xtreamer prichádza s vlastným nezameniteľným užívateľským prostredím , v ktorom sa intuitívne pohybujete vďaka dodávanému ovládači s funkciou air mouse .


Tento e-shop využíva cookies a bez ich použitia nie je schopný fungovať. Nesúhlasím s použitím cookies na tomto e-shope (zobrazí sa prázdna stránka).

Súhlasím
Nesúhlasím